english EN

Druhé veřejné setkání přineslo návrhy k zvýšení komfortu sousedních obyvatel

Ve čtvrtek 12. října se v aule radnice města Nový Jičín uskutečnilo již druhé veřejné setkání k výstavbě Rezidence Trlicova. Setkání se zúčastnili zástupci investora KS Residential Properties, představitelé města a někteří obyvatelé bytového domu Trlicova 10, který bezprostředně sousedí s plánovaným rezidenčním projektem.

Předmětem veřejného setkání bylo projednání návrhů vedoucích k zvýšení komfortu obyvatel sousedního bytového domu Trlicova 10 a využití prostranství za domem. Mezi diskutovanými návrhy bylo zřízení veřejného dětského hřiště, realizace parkovacích stání, instalace sušáků na prádlo či umístěné venkovního posezení s výsadbou nových stromů pro zatraktivnění lokality. Jedním z návrhů bylo také vytvoření bylinkové zahrádky za bytovým domem. Viz vizualizace nezávazného konceptu možných úprav, který slouží jako podklad k dalšímu jednání.

Závěrem zástupci investora i města odpověděli na dotazy zúčastněných občanů. „S využitím plochy za bytovým domem Trlicova 10 rádi vyjdeme vstříc. Věříme, že nalezneme oboustranný kompromis a na příští schůzi dohodneme finální podobu řešení dodává za investora KS Residential Properties Silvie Szolnokyová.

Nezávazný koncept možných úprav, který slouží jako podklad k dalšímu jednání.

Fotogalerie


Všechny články